Physics online

Онлайн курси з фізики для українських учнів

Важлива інформація:

Заняття з фізики проходять у пн/ср о 19:00 та у сб о 17:00 за київським часом! Посилання на зум будуть в телеграм-каналах ваших паралелей.

Зареєстровані учні мають приєднатись до telegram каналу. Більше інформації на сторінці Школярам.

Також вам має прийти лист з підтвержденням реєстрації. Перевіряйте папку ”спам” та додайте нашу адресу до білого списку за цією інструкцією.

Викладачі

Пашко Максим Іванович

Викладач Херсонського фізико-технічного ліцею. Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Завідувач кафедрою вчителів фізики ХФТЛ. Заслужений вчитель України. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Член журі ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, тренер збірної України на відбірково-тренувальних зборах до Міжнародної олімпіади з фізики, голова журі Всеукраїнської інтернет-олімпіади. Підготував багатьох переможців Всеукраїнських та міжнародних олімпіад з фізики.

Гельфгат Ілля Маркович

Викладач Харківського фізико-математичного ліцею № 27. Кандидат физико-математичних наук та завідувач кафедрою вчителів фізики ХФМЛ 27. Заслужений вчитель України. Нагороджений званням “Герой України”.

Член журі ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, тренер збірної України на відбірково-тренувальних зборах до Міжнародної олімпіади з фізики. Підготував багатьох переможців Всеукраїнських та міжнародних олімпіад з фізики.

Орлянський Олег Юрійович

Доцент кафедри теоретичної фізики в ДНУ. Кандидат фізико-математичних наук.

Член журі ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, тренер збірної України на відбірково-тренувальних зборах до Міжнародної олімпіади з фізики. Підготував багатьох переможців Всеукраїнських олімпіад з фізики та учасників міжнародних наукових конференціях молоді.

Олійник Артем Олександрович

Вчитель фізики Херсонського фізико-технічного ліцею, кандидат фіз.-мат. наук. У минулому багаторазовий переможець всеукраїнських олімпіад, ТЮФ, бронзова медаль Міжнародної олімпіади з фізики (IPhO), Копенгаген (2013).

Мєшков Олександр Юрійович

Вчитель вищої категорії, вчитель фізики Херсонського фізико-технічного ліцею, кандидат технічних наук. У минулому багаторазовий переможець всеукраїнських олімпіад, МАН з фізики.

Підготував призерів міжнародних наукових конкурсів та змагань

Югай Марк Едуардович

Вчитель фізики Херсонського фізико-технічного ліцею. У минулому багаторазовий переможець всеукраїнських олімпіад, МАН, бронзова медаль Міжнародної олімпіади з фізики (IPhO), Індія (2015).

Рідкокаша Іван Павлович

Студент магістратури Лейденського університету. Викладач гуртка з олімпіадної фізики “Motion”. Багаторазовий переможець всеукраїнських олімпіад, срібна медаль Міжнародної олімпіади з фізики (IPhO), Португалія (2018); срібна медаль Міжнародної олімпіади з астрономії та астрофізики (IOAA), Китай (2018).

Меланіч Геннадій Анатолійович

Студент магістратури КНУ, керівник гуртка Motion.Багаторазовий переможець фінальних етапів Всеукраїнських олімпіад з фізики та астрономії та Всеукраїнського етапу МАН з фізики