Physics online

Онлайн курси з фізики для українських учнів

Важлива інформація:

Заняття з фізики проходять у пн/ср о 19:00 та у сб о 17:00 за київським часом! Посилання на зум будуть в телеграм-каналах ваших паралелей.

Зареєстровані учні мають приєднатись до telegram каналу. Більше інформації на сторінці Школярам.

Також вам має прийти лист з підтвержденням реєстрації. Перевіряйте папку ”спам” та додайте нашу адресу до білого списку за цією інструкцією.

Про школу

Хто ми?

Група провідних українських вчителів з Херсонського фізико-технічного ліцею та Харківського фізико-математичного ліцею №27 разом з групою вчених на чолі з професором Лейденського університету, Олексієм Боярським.

Наші викладачі вже тривалий час не тільки навчають фізиці на найвищому рівні, але й проводять в Україні фізичні змагання, працюють у журі олімпіад та конкурсів, є авторами великої кількості конкурсних задач, мають свої підручники, державні нагороди, наукові ступені. Серед їх учнів є десятки призерів міжнародних олімпіад з фізики, астрономії, ТЮФ, Genius Olympiad, та багато інших міжнародних змагань. А в вашому віці вони самі були переможцями цих змагань!

Що ми пропонуємо?

  • Безкоштовну фізичну освіту для учнів 8-11 класів.
  • Еквівалент повноцінного навчання з фізики за програмою найкращих фізико-математичних ліцеїв України разом з провідними вчителями та вченими. Програма школи є повністю узгодженою з програмою вивчення фізики в профільних школах України. Вона базується на власних методиках викладання та підготовки від досвідчених вчителів нашої школи та відповідає рівню шкіл фіз.-мат. профіля (профільний та поглиблений рівень). 
  • Можливість поглибленого вивчення фізики та виходу за межі шкільної програми.
  • Вивчення “не сухої” фізики з науковим підходом та можливістю спілкуванням з практикуючими науковцями.
  • Додаткове освоєння необхідного математичного апарату.
  • Розвʼязання задач олімпіадного рівня.
  • Можливість спілкування з широким колом учнів по всій україні.

Формат

Як побудована програма занять? Заняття в школі будуть паралельно проводитись для учнів різного рівня (8-11 клас). Викладання курсу з кожної паралелі обов’язково починається з поглибленого повторення матеріалу минулого року та освоєння необхідного математичного апарату. Викладання кожної з тем починається з базового матеріалу, визначень, законів, і переходить у розв’язання задач все більш і більш складного рівня та прив’язки до інших тем.

Де будуть проходити заняття? Школа буде проходити онлайн на платформі zoom. Встановлювати додаток не обовʼязково – приєднатись можна і через веб-браузер.

Як приєднатись до занять? Для цього потрібно лише зареєструватись заповнивши форму за наступним посиланням:

Після цього Ви отримаєте посилання на заняття на електронну пошту яку Ви вказали при реєстрації.

Коли починаються заняття? Школа починає свою роботу на початку липня 2022 року і триватиме приблизно 5 місяців. Заняття будуть проводитися тричі на тиждень о 18.00 за Києвом. Приблизна тривалість уроку – 1,5 астрономічних години. Проте творчий процес є ненормованим і якщо буде потреба у більш тривалому спілкуванні, то ми його продовжимо з усіма бажаючими.  
Починаючи з вересня час початку занять може бути змінений у звʼязку з початком навчального процесу в звичайних школах.

Як будуть проходити заняття? Ця школа є факультативною. Відвідування занять вільне – приєднуватись і залишати заняття можна в будь-який момент. Учні можуть зареєструватися на будь-яку паралель, якщо є бажання заповнити прогалини з деяких попередніх тем, або дізнатися за теми, що будуть вивчатися наприкінці 11 класу.

Окрім очних занять, учні будуть регулярно отримувати домашні завдання, а також матимуть можливість пройти оцінку знань наприкінці курсу та отримати сертифікат про його проходження, завірений университетом Лейдену.

Скільки коштує навчання? Школа є безкоштовною.

Для кого ця школа?

Школа орієнтована перш за все на учнів 8-11 класів, які через війну були вимушені покинути свої домівки, або знаходяться під окупацією. А також на всіх, хто за тих чи інших причин не мають можливості отримувати якісну освіту фізико-математичного профілю. Однак, не зважаючи на те, що вчителі школи працюють у ліцеях міст Херсона та Харкова, школа є відкритою для всіх зацікавлених у фізиці учнів.

Оскільки уроки є вільними для відвідування – учень може в будь-який момент перейти на рівень вище чи нижче, в залежності від підготовки учня. Ми не розділяємо на класи за віком – тільки за рівнем знань.