Хто ми?

Хто ми?

Хто ми?

Група провідних українських вчителів з Херсонського фізико-технічного ліцею та Харківського фізико-математичного ліцею №27 разом з групою вчених на чолі з професором Лейденського університету, Олексієм Боярським.

Наші викладачі вже тривалий час не тільки навчають фізиці на найвищому рівні, але й проводять в Україні фізичні змагання, працюють
у журі олімпіад та конкурсів, є авторами великої кількості конкурсних задач, мають свої підручники, державні нагороди, наукові ступені. Серед їх учнів є десятки призерів міжнародних олімпіад з фізики, астрономії, ТЮФ, Genius Olympiad, та багато інших міжнародних змагань. А в вашому віці вони самі були переможцями цих змагань!

Що ми пропонуємо?

Що ми пропонуємо?

Що ми пропонуємо?

Безкоштовну фізичну освіту для учнів 8-11 класів. Еквівалент повноцінного навчання з фізики за програмою найкращих фізико-математичних ліцеїв України разом з провідними вчителями та вченими.

Програма школи є повністю узгодженою з програмою вивчення фізики в профільних школах України. Вона базується на власних методиках викладання та підготовки від досвідчених вчителів нашої школи та відповідає рівню шкіл фіз.-мат. профіля (профільний та поглиблений рівень). Можливість поглибленого вивчення фізики та виходу за межі шкільної програми.

Вивчення “не сухої” фізики з науковим підходом та можливістю спілкуванням з практикуючими науковцями. Додаткове освоєння необхідного математичного апарату. Розвʼязання задач олімпіадного рівня. Можливість спілкування з широким колом учнів по всій україні.

Формат

Формат

Формат

Як побудована програма занять?
Заняття в школі будуть паралельно проводитись для учнів різного рівня (8-11 клас). Викладання курсу з кожної паралелі обов’язково починається з поглибленого повторення матеріалу минулого року та освоєння необхідного математичного апарату. Викладання кожної з тем починається з базового матеріалу, визначень, законів, і переходить у розв’язання задач все більш і більш складного рівня та прив’язки до інших тем.

Де будуть проходити заняття?
Школа буде проходити онлайн на платформі zoom. Встановлювати додаток не обовʼязково – приєднатись можна і через веб-браузер.

Коли починаються заняття?

Коли починаються заняття?

Коли починаються заняття?

Школа починає свою роботу на початку липня 2022 року і триватиме приблизно 5 місяців. Заняття будуть проводитися тричі на тиждень о 18.00 за Києвом.

Приблизна тривалість уроку – 1,5 астрономічних години. Проте творчий процес є ненормованим і якщо буде потреба у більш тривалому спілкуванні, то ми його продовжимо з усіма бажаючими.

Починаючи з вересня час початку занять може бути змінений у звʼязку з початком навчального процесу в звичайних школах.

Як будуть проходити заняття?

Як будуть проходити заняття?

Як будуть проходити заняття?

Ця школа є факультативною. Відвідування занять вільне – приєднуватись і залишати заняття можна в будь-який момент. Учні можуть зареєструватися на будь-яку паралель, якщо є бажання заповнити прогалини з деяких попередніх тем, або дізнатися за теми, що будуть вивчатися наприкінці 11 класу.

Окрім очних занять, учні будуть регулярно отримувати домашні завдання, а також матимуть можливість пройти оцінку знань наприкінці курсу та отримати сертифікат про його проходження, завірений университетом Лейдену.

Для кого ця школа?

Для кого ця школа?

Для кого ця школа?

Школа орієнтована перш за все на учнів 8-11 класів, які через війну були вимушені покинути свої домівки, або знаходяться під окупацією. А також на всіх, хто за тих чи інших причин не мають можливості отримувати якісну освіту фізико-математичного профілю. Однак, не зважаючи на те, що вчителі школи працюють у ліцеях міст Херсона та Харкова, школа є відкритою для всіх зацікавлених у фізиці учнів.

Оскільки уроки є вільними для відвідування – учень може в будь-який момент перейти на рівень вище чи нижче, в залежності від підготовки учня. Ми не розділяємо на класи за віком – тільки за рівнем знань.